Budowa tarasu do wanny z hydromasażem

Wiele osób chce dziś zainstalować wannę z hydromasażem na istniejącym tarasie, jeśli Twój taras nie został zbudowany, czy biorąc pod uwagę wagę wanny z hydromasażem, istnieje prawdopodobieństwo, że będący taras nie będzie obsługiwał wanny z hydromasażem, mimo iż że ona ważyć wyłącznie od 400 do 500 funtów mogą pomieścić 300 galonów wody, 7 funtów na galon lub dodatkowe 2100 funtów, dodając to do wagi wanny i dodając wagę osób znajdujących się w niej, widać, iż waga na kwadrat jest raczej wysoka. W większości przypadków taras można przeprojektować tak, by pomieścił wannę z hydromasażem, dodając dodatkowe sprawdzenie pomocy technicznej w lokalnym dziale budowlanym lub wykwalifikowanej osobie, aby upewnić się, iż szanse na wsparcie naszej nowej wanny.

Obecnie jest mnóstwo możliwości wyboru materiałów pokładowych, od tradycyjnego cedru i sekwoi po szpilki poddane obróbce ciśnieniowej oraz inne materiały stworzone przez człowieka. Najbardziej opłacalny z tych wyborów jest sosna poddana obróbce ciśnieniowej. Istnieją trzy poziomy obróbki i jest miana ilością środka konserwującego na stopę sześcienną drewna. na stopę użyj tej oceny dla elementów, które nie będą miały kontaktu z podłożem. Następny poziom dotyczy elementów, jakie będą lub mogą łączyć się z ziemią a są oceniane na 0,40 funta na stopę kwadratową, a najwyższy poziom, który dotyczy poniżej klasy, to 0,60 funta na stopę kwadratową, 4 x 4 i 6 x 6s mają generalnie ocenę 0,60.

Link który może może być przydatny dla Ciebie: sklep z klejami przemysłowymi

Większość ludzi woli naturalne drewno, takie jak cedr i sekwoja, jakie są najdroższe oraz posiadają jedno wady, jeśli są używane do desek, można je łatwo zarysować podczas przenoszenia mebli, na przykład staną się szare, chyba iż je zabrudzisz lub zakonserwujesz. mycie ciśnieniowe przywróci naturalny wygląd.

Nowa generacja materiału pokładowego to kompozyty wytworzone przez człowieka, jakie są na ogół wykonane z produktów pochodzących z recyklingu, takich jak drewno i plastik, są one nieco droższe niż sosna poddana obróbce ciśnieniowej, ale wytrzymają znacznie dłużej. znowu dobre mycie ciśnieniowe przywróci go do życia. inną częstą skargą dotyczącą kompozytów jest toż, że nagrzewają się nawet przy niewielkiej ilości światła słonecznego.

Bez względu na to, jakiego rodzaju materiału używasz do budowy nowego tarasu, koniecznie skonsultuj się z profesjonalnym projektantem tarasu, by zagwarantować, że nowy taras będzie stosowałem tę nową wannę z hydromasażem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *