Łazienka w urokliwym stylu

 

Stylowe urządzenie łazienki jest znaczącym aspektem przygotowywania domu czy mieszkania. Łazienka jest miejscem, w którym spędzamy dużo czasu każdego dnia. Rano przeważnie szykujemy się do pracy lub innego miejsca, natomiast wieczorem wyciszamy się przed snem. Zatem łazienka powinna być urządzona nade wszystko funkcjonalnie, ale również klimatycznie i estetycznie. Często o estetyce i klimacie pomieszczenia decydują drobne dodatki i akcesoria. Ale jakże je dobrać, żeby nadać łazience odpowiedni klimat? 

Praktycznie i estetycznie 

Aplikator do mydła jest jednym z drobnych sprzętów, które dodają wdzięku łazience. Coraz więcej ludzi rezygnuje z tradycyjnego mydła w kostce na rzecz mydła płynnego, gdyż jest ono wygodniejsze w użyciu. W dodatku mydło w kostce rozpuszcza się w mydelniczce, czym zaburza estetyczność umywalki. Aplikatory do mydła w płynie mają na tym polu ogromną przewagę, starczy zaledwie nacisnąć aplikator i dostajemy tyle mydła ile potrzebujemy, nie brudząc przy tym umywalki. Następnym atutem jest fakt, że mydło w płynie nie wyślizgnie nam się z ręki jak to nierzadko zdarza się w przypadku mydła w kostce. 

Na rynku dostępna jest okazała oferta wszelakich przyborów do łązienki takich jak aplikator do mydła. Możemy przebierać zarówno w kolorach, kształtach czy wielkościach. Najlepiej jest dobrać dozownik do wystroju całego pomieszczenia. Na przykład, jeżeli w łazience dominuje kolor szary możemy dobrać dozownik w kolorze czerwonym albo białym, który dzięki kontrastowi będzie wyróżniał się na tle łazienki. Szukając odpowiedniego dla siebie aplikatora spotkamy się na pewno także z atrakcyjnymi dozownikami przezroczystymi, srebrnymi czy ze złotym zdobieniem. Dozowniki do mydła w płynie są często ceramiczne, ale można też spotkać szklane, plastikowe czy drewniane. Możemy nabyć aplikator do mydła w komplecie z kubkiem na szczotkę do zębów.  

 

qdecor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *